8 Şubat 2013 Cuma

1000 Hour Hair Color Mascara - Saç Maskarası

İşte beyaz kapatıcı,günü kurtarıcı diye buna derim ben. Bloğumda en çok yer verdiğim ürünler arasında geliyor beyaz dip kapatıcılar. 


1000 Hour Hair Color Mascara - Saç Maskarası


Günümüzde bir çok kadının beyaz kapatma ve kuaför gününü geciktirme savaşı verdiği malum. Beyazlar hızla büyüyor, biz kamufle etmeye çalışıyoruz. Pek de başarılı değiliz doğrusu. Aslında başarısızlığımızın en büyük sorumlusu kozmetik sanayi diye düşünüyorum. Beyaz dipler çok sayıda kadının sorunuyken, neredeyse on beş güne inen boya periyodu canımıza okumuşken piyasada kalem biçiminde, uhu başlı ya da ne bileyim far sistemli bin bir çeşit dip kapatıcı buluyor olmamız gerekmiyor mu? 

Ama neredee... İşte saç maskarası bu kısıtlı ürün yelpazesinde fena bir seçim değil. Kuaförde gözüme ilişen saç maskarası özellikle şakaklarda ki beyazlar için ideal. Tıpkı kirpik rimeli kullanır gibi saç diplerinize fırçayla sürüyorsunuz. Saçlarınızın beyaz kısımlarına, şakaklardan başlayarak rötuşlayarak yedirin. Saçınızda dökülmelerden doğan açıklıklar varsa kamufle etmek amacı ile hafifçe saç derinize de sürebilirsiniz. Güzel sonuç elde ediliyor. Gün içinde terleme,yüz yıkama gibi durumlarda fazla bulaşmıyor. Sonuç şudur; iş görüyor.
Renk seçenekleri :
Siyah
 Koyu Kahve
Kızıl Kahve
Açık Kah ve
Orta Kahve


Saç maskarası diğer bir beyaz kapatıcı ürün olan hair stick ile karşılaştırıldığında maskaranın daha iyi sonuç verdiğini söyleyebilirim. Ancak stickler son derece bereketli ve uzun kullanımlı ürünler. Özellikle beyazınız bolsa ve sık kullanacaksanız maskaranın daha çabuk biteceğini düşünüyorum. Ancak stickte yüze bulaşma ve akma ihtimali daha fazla,maskara ise daha sabit duruyor. Nereden temin edeceğinize gelince internet üzerinden kozmetik ürünler pazarlayan ya da kuaför malzemeleri satan mağazalardan bulabilirsiniz. Ya da kuaförünüze tarif edip, malzemecisinden sipariş verebilirsiniz.

 Fiyatı 22.TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts