8 Şubat 2013 Cuma

Golden Rose - Gray Hair Touch Up Stick

Golden Rose Gray Hair Touch Up Stick


Saç boyamak başlı başına bir dert. Rengi tuttu tutmadı derdi yetmezmiş gibi zamanla beyazlayan dipler çok sık boya gerektiriyor. Kuaförde geçirilen zamanın atıllığı,boş boş beklemenin verdiği sıkıntı çoğu kadının ortak derdi. Saçları sık boyamaktan ötürü derimizin temas ettiği kimyasalları say say bitmez.
Diyelim ki bütün bu saydığımız nedenler dolayısı ile saç boyama periyodunu biraz geciktirdiniz. Beyaz diplerinizin olanca haşmeti ile sırıttığı o meşum gün aniden sosyalleşmeniz gerekti ve siz bembeyaz sac dipleriniz ile baş başa kaldınız. Ya da boya sürecinizi biraz uzatmak ama yine de görünüşü bir nebze kurtararak idare etmek istediğiniz bir dönem olabilir. Belki de sadece hamilelik veya bir sağlık sorunundan ötürü sacınızı boyatmaktan kaçınabilirsiniz.

Sık saç boyatmanın saça ve cüzdana verdiği külfet de düşünüldüğünde Golden Rose'un ''Gray Hair Touch Up  Stick’' isimli ürünü bu açıdan biçilmiş kaftan.
Ruj şeklinde tasarlanmış aparatı beyaz saç diplerinize küçük rötuşlar halinde sürün ve kağıt bir mendil ya da bir disk pamuk ile yedirin. Belirtmek zorundayım ki bu işlem özellikle şakaklarda, orta kısımlara göre daha başarılı oluyor. Özellikle yedirme işlemine yeteri kadar vakit ayırdığınızda saç boyasına yakın bir görünüm elde ediliyor. Tabi saç renginize yakın seçeneği kullandığınız takdirde.

Ve evet günü kurtardığında şahidim.
Tamam mutlaka boyanın yerini tutmayacak , çok terlediğinizde belki biraz akacak ki bu nedenle yüzünüze doğru fazla bulaştırmayın.Yine de bu ürün son derece işlevsel bir cankurtaran. Piyasa da çok fazla reklamının ve çeşidinin olmaması şaşırtıcı ama bu durum hepten tahmin edilemez değil elbette. Basit bir çıkar çatışması var aslında. Şöyle ki; hangi kuaför yada bizzat saç boyası üreticisi müşterisinin bir aylık boyama periyodunun bir buçuk aya çıkmasını ister. Tabi ki hiçbiri.Benim görebildiğim kadarıyla cevap bu kadar basit.

İlaveten bu ürün ya da benzerleri bazında renk seçeneklerinin ve diğer alternatiflerin sınırlı olması bu çıkar çatışmasının sonucu gibi gözüküyor. Ürün gamının genişletilmesi şart. Çeşitli boyutlarda tasarlanmış,kullanım şekilleri çeşitlendirilmiş,renk paleti geniş tutulmuş dip kapatıcılar üretilsin istiyoruz efendim.


                                                    
Golden Rose kendi sitesinde ürünü aşağıda ki gibi tanıtıyor:
”Gray Hair Touch-Up Stick Kolaylıkla Ugulanan ,Saç Beyazlarını Kapatan Yepyeni Bir Ürün.Saç Rengiyle Mükemmel Uyum Sağlayan Ve Su Gerektirmeyen Gray Hair Touch - Up Stick Saç Boyama Süresini Uzatır.Altı Renk Çeşidibnden Oluşan Touch-Up Stick Kırılmış Saçlarınıza Bir Dokunuşla Uygulanır Basitçe Şampuanla Yıkanarak Temizlenir.”
Ben altı renk değil dört renk gördüm desem Golden Rose ne der acaba? Fiyat:8,25 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts