8 Şubat 2013 Cuma

Yves Rocher - Nutrition Şampuan - Küçük Yeşil Hanımefendi

Yves Rocher’in ürünleri genelde hoşuma gidiyor. Neden beğendiğimi şöyle bir düşündüm ve şu sonuca vardım; Yves Rocher hem çok Fransız hem de burnu fazla havada değil. Malumunuz söz konusu olan Fransızlar olunca bu iki özellik pek bir araya gelmiyor. 

Ürünlerin renkleri ve dizaynları çok göz alıcı ama bir o kadar da sade.Zaten kendi ürün vurguları ve çıkış noktaları doğallık. Yves Rocher’u daha uzun yazacağım ama şimdi Nutrition şampuanı tanıtmak istiyorum. Çok güzel bir yeşil renge sahip şampuanımız için 200 ml’lık küçük yeşil bir şişe tasarlamışlar.
Otacı Bitkisel Saç Şekillendirici
Eli yormuyor, durduğu yüzeyden yere kapaklanmıyor. Çantanızın içine atıp seyahate götürecek kadar hafif ancak bu demek oluyor ki miktar olarak bir o kadar da az. Benim saçlarım epey bir kuru olduğu  için Yves Rocher satıcısı bu ürünü tavsiye etti. Kendisi içeriğinde yulaf sütü bulunduğundan Yves Rocher -Nutrion  Şampuan'ın saçı besleyeceğini söyledi.


Eğer çok absürd davranmıyorlar ve ortalama nezaket kurallarına uyuyorlarsa satış elemanlarına her zaman sempati duyarım. Bir şekilde hayatlarını kazanırken ürün ve müşteri arasında köprü oldukları aşikar. Özellikle AVM'ler de çalışanların iş yükleri son derece ağır, vardiya sistemi onları uzun saatler ayakta hizmet vermeye zorluyor.

Tekrar Yves Rocher -Nutrion  Şampuan'ımıza  dönersek hanımefendiliğini gösteriyor ve  saçı yumuşacık , parlak ve mis gibi yapıyor.

Verdiği temizlik hissi oldukça yoğun. Ürün içeriğinde silikon kullanılmadığını özellikle belirtmişler.Saçı ağırlaştırmadığı gibi , saç kremi kullanmama da gerek kalmadı.


Yalnız yukarıda vurguladığım gibi bu yeşil hanımefendi biraz hasis zira sadece 200 ml ve bu miktarda bir ürün saçını iki günde bir yıkayan bana bile  (saçlarım iyice kısa iken her gün yıkadığımı belirteyim)  iki ay dayandı.


 Fiyatı 11.90 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts