11 Mart 2013 Pazartesi

Yves Rocher Yüz Temizleme Jeli

Yüz temizleme jeli - eşofman - ıhlamur - kitap. Bunların tümü bir paket arkadaşlar.

Eşofmanın yerine pijamayı, ıhlamurun yerine adaçayını, kitabın yerine televizyonu koyabilirsiniz ancak yüz temizleme ürünlerinin yerine hiç bir şey koyamazsınız. O makyaj, kir pas ille de çıkacak, cildiniz gıcır olacak.                                                     hanım kızımız makyajını temizlemiştir mutlaka


Gündelik ufak tefek iyi hissetme aparatları, küçük mutluluk anahtarları bunlar.
Güne başlarken kendi elimizle yaptığımız tüm kozmetik dokunuşları, cildimizin salgıladığı sıvıları silerek kendimize ait intim saatlerin başladığını hissettiren tertemiz cinlerimiz bizim.Yves Rocher Yüz Temizleme JeliBu hamarat cin kolay açılan kapağı, içinde minik peeling taneleri bulunduran, içimizi açan yeşil içeriği ve üçgen şişesi ile Sebo Specıfıc Yves Rocher Yüz Temizleme Jeli.

Önce yüzünüzü hafifçe ıslatın, elinize aldığınız jeli yüzünüze ufak daireler şeklinde,  peeling yaparak uygulayın ardından bol suyla durulayın. Sizi en çok rahat ettiren ev giysinizi de giydiniz mi kendi kainatınızın sahibisiniz ve ardından sizin zamanınız başlayabilir.

Yves Rocher'in demesi karma ve yağlı ciltler için uygun olan jelimizin içeriğinde kaside kökü hücreleri varmış ve bu da flavoid moleküllerini içeriyormuş. Bu sayede cildin yağ dengesi kontrol altına alınıyor,yağ fazlası emilerek parlama kontrol altına alınıyormuş.

Yves Rocher'e kısmen  katılıyor kendi deneyimimi de eklemek istiyorum; cildimizi germeden temizliyor, nefes aldırıp rahatlatıyor. Ancak bir miktar yağlanma yapıyor gibi geldi bana.
                                                           

                                                    

2 yorum:

  1. tabi mutlaka temizlemiştir:))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Temizlemiş gibi görünüyor.En azından temizlese iyi olur:))

      Sil

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts