10 Haziran 2013 Pazartesi

Mustafa Keser'in Askerleriyiz!İlk günler anlamaya çalışmakla, 90 doğumlulardan biz de çok olmasından ötürü politize olma ve dahil oma süreçlerini azıcık endişe, daha çok "vay vay vayy" kıvamında izlemekle, arada "oğlum kimler var senden başka", "kızım açmadın" diye hafiften yoklamakla geçti.  Sonrasında twitter'di, maruz kaldığımız direkt mesajlı tüy dökücü krem reklamlarına ve tüm ideolojik keskinliğine rağmen sansürün mahkum ettiği Halk Tv derken başımızı kaldırmaya fırsat olmadı. Artı "maneviyatım" da bozuk olduğundan paylaşım yapamadım çoğu blogger gibi.

Sonrasında bir derleme yapmak geldi aklıma, #direngeziparkını makyaj, bakım vs. benzeri bloglar nasıl gördü diyerek. Onu hazırlıyorum. Yayını durdurarak güncelleme yapmayanlar, direnişe destek verenler, hiç görmeyenler o cenahta da enteresan durumlar var çünkü. 

Bu arada son derece dikkat çekici duvar yazılarını kendimce derlemek istedim.  Zeka barındırmayan, küçültücü ifade taşıyan ve küfürlü olanları doğal olarak ayıkladım ve kendime göre bir seçki yaptım.

Adını verdiğim iki paylaşım sitesinin haricinde bir kaç yerden daha alıntıladım. İsimlerini kaydetmemişim, kusura kalmasınlar.
DİRENBAYAN

İSYANBUL


PİLAVLI
TELEVİZYONDA YOK!


TEK YOL ÇUKULATA

MUSTAFA KESER'İN ASKERLERİ


AY RESMEN DEVRİM


HUZUR İSYANDA
ANARŞİ FİLANKAHROLSUN BAĞZI ŞEYLER


SIKMA DEMİYORUM


SON BİRAÖZLENİYORSUN MÜSLÜM BABAÇARŞI'DAN KOCA
ÇARE MORGÜL
ÇEVREMİZ KÖTÜ
TAM BAĞIMSIZ KURU KAHVECİ MEHMET EFENDİ

4 yorum:

 1. Hepsini görmüştüm neredeyse ama Diren Bayan'ı görmemişim, çok zekice:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazıları görseydin o yazıya çok zekice demezdin

   Sil
 2. Zekadan yana bir sorun yak zaten, maşallahları var...

  YanıtlaSil
 3. ha ha ne güzel bunlar.
  diren bayan ha.
  çok iyi bu.
  :)

  YanıtlaSil

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts